Výluka liniek S70R70 v Bratislave (10. – 18.7.2025)

Medzi Novým Mestom a Podunajskými Biskupicami budú opäť premávať namiesto vlakov náhradné autobusy.

Z dôvodu rekonštrukcie železničnej trate bude od 10. do 18. júla 2025 denne v čase medzi 8:40 a 17:20 vylúčená premávka vlakov liniek S70 a R70 medzi stanicami Bratislava-Nové Mesto a Podunajské Biskupice. V tomto úseku bude zabezpečená náhradná autobusová doprava, preto je potrebné v uvedenom čase počítať s meškaniami vlakov tejto linky, v ideálnom prípade okolo 15 minút. Dopravca upozorňuje, že v náhradných autobusoch môže byť obmedzená preprava bicyklov a imobilných cestujúcich.

Autobusy náhradnej dopravy budú zastavovať na zastávkach MHD Stn. Nové Mesto (C), Klientske centrum (C, D), Stn. Vrakuňa (A, B) a na parkovisku pred ŽST Podunajské Biskupice.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.